مرکز آموزش مثبت نیک پندار در چهار بخش متفاوت فعالیت می‌کند، این بخش‌ها به‌اختصار در این مقاله توضیح داده‌شده است.

 

نخست، مرکز آموزش مثبت نیک پندار اقدام به برگزاری دوره‌های ترمیک معماری نیکوتر زیستن می‌کند. این دوره‌های آموزش در یازده رکن

 1. علم نیکوتر زیستن
 2. روانشناسی نیکوتر زیستن
 3. شکوفایی نیکوتر
 4. دنیای درون نیکوتر
 5. ذهن نیکوتر
 6. احساسات نیکوتر
 7. اشتغال نیکوتر
 8. روابط نیکوتر
 9. فلسفه‌ی نیکوتر زیستن
 10. موفقیت نیکوتر
 11. سلامت نیکوتر

و چهارچوب سیلابس ارائه‌شده به‌صورت دوره‌های ترمیک در سه ترم (هر ترم دو ماه- ۱۶ جلسه) به‌صورت مجازی و حضوری توسط دکتر محمدی پور نویسنده‌ی کتاب روانشناسی مثبت و مدیر و مؤسس وب‌سایت نیکو پندار برگزار می‌شوند.

 

به‌علاوه دوره‌های آموزش مثبت زبان انگلیسی، در شش‌ترم تحصیلی با تلفیق علم نیکوتر زیستن و یادگیری زبان انگلیسی در مجموعه نیک پندار برگزار می‌شوند. این دوره‌های آموزشی که برای اولین بار و به‌صورت اختصاصی توسط مجموعه نیک پندار ارائه‌شده است. علاوه بر آموزش زبان انگلیسی اقدام به ارائه‌ی مجموعه‌ی راهکاری علمی و عملی در جهت شکوفایی استعدادهای دانش‌پژوهان و یادگیری مهارت‌های کاربردی در جهت نیکوتر زیستن می‌کند.

 

افزون بر این مجموعه نیک پندار در جهت افزایش سطح آگاهی عموم جامعه و به‌عنوان یک عمل نیک، کارگاه آموزشی رایگان معماری نیکوتر زیستن را هر هفته به‌صورت رایگان در شهر گنبدکاووس و در محل دفتر این مرکز برگزار می‌شود. این کارگاه آموزشی در جهت افزایش آشنایی دانش‌پژوهان با علم نیکوتر تر زیستن و دوره‌های آموزشی مجموعه‌ی نیک پندار ارائه می‌شوند. امید است این کارگاه‌های آموزشی گامی مؤثر و مفید در جهت افزایش آگاهی دانش‌پژوهان در حیطه علم نیکوتر زیستن شوند.

 

درنهایت دپارتمان تولید محتوای نیک پندار در سه واحد کتابخانه نیک پندار، رادیو نیک پندار و مجله نیک پندار به دو زبان فارسی و انگلیسی اقدام به تولید محتوا در حیطه‌ی نیکوتر زیستن می‌کند. دراین‌ارتباط نیک پندار تلاش می‌کند تا محتوای آموزش به‌روز جهان را از معتبرترین مراکز علمی جهان گرداوری و تدوین کند و موجبات افزایش آگاهی دانش‌پژوهان خود در حیطه‌های مذبور را به وجود آورد.

 

در پایان برای ثبت‌نام در کارگاه‌های هفتگی رایگان آموزشی، شرکت در دورهای ترمیک معماری نیکوتر زیستن و ثبت‌نام در دوره‌های ترمیک آموزش مثبت زبان انگلیسی می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید.