یادگیری زبان انگلیسی همواره دغدغه‌ی افرادی که قصد ادامه تحصیل، انجام فعالیت‌های شغلی، تحقیقاتی و یا مهاجرت داشته‌اند و همچنین خانواده‌ها (برای آینده‌ی فرزندان خود) بوده است. دراین‌ارتباط یکی از مشکلات پیش روی این اشخاص دستیابی به آموزشی باکیفیت روز جهانی بوده است که این امر منجر به‌صرف هزینه‌های بسیار برای کتاب‌های آموزشی مختلف و کلاس‌های آموزشی گوناگون شده است. در این مورد فراگیران زبان انگلیسی همواره از محدود بودن زمان کلاس‌های آموزشی، شلوغ و پرتعداد بودن دانشجویان و یا دانش‌آموزان در این کلاس‌ها و بالا بودن هزینه‌های کلاس‌های آموزشی و درنهایت محدود بودن بازخورد‌های انفرادی (از سوی مدرسان) برای یادگیری زبان انگلیسی ناراضی بوده‌اند.

در این سایه نیک پندار تلاش کرده است تابه عنوان اولین باشگاه زبان انگلیسی و به‌عنوان اولین مرکز آموزش مثبت و آموزش محتوا محور زبان انگلیسی در ایران (و به‌عنوان یکی از مراکز پیشگام در این امر در آسیا) با فراهم آوردن محتوای آموزشی بروز شده‌ی بهترین مراکز آموزشی جهان و فراهم ساختن پشتیبانی مادام (هفت روز هفته و ۲۴ ساعت) توسط مربیان آموزشی (اساتید راهنمای آموزش زبان انگلیسی) بستری مناسب را برای یادگیری زبان انگلیسی فراهم کند.

به صورت خلاصه فرایند آموزش در باشگاه نیک پندار در هشت مرحله انجام میشود. این مراحل شامل موارد زیر است:
1. عضویت در باشگاه
2. تعیین سطح زبان انگلیسی
3. انتخاب روش آموزشی (اموزش مثبت، آموزش محتوا محور، آموزش تخصصی)
4. دریافت برنامه ی اموزشی
5. مشاهده ی ویدیوهای آموزشی
6. انجام تکالیف
7. دریافت بازخورد از مربی
8. دریافت برنامه آموزشی جدید

در ارتباط با پاراگراف بالا پس‌ازاینکه فراگیران در باشگاه زبان انگلیسی نیک پندار عضو شدند می‌توانند برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از سه روش آموزش تخصصی زبان انگلیسی، آموزش محتوا محور زبان انگلیسی و یا آموزش مثبت زبان انگلیسی را انتخاب کنند. دراین‌ارتباط مربیان آموزشی با فراهم آوردن مشاوره‌ی لازم آموزشی برای انتخاب روش مناسب آموزشی و با فراهم آوردن برنامه‌ی آموزشی هفتگی و فراهم ساختن پشتیبانی مناسب آموزشی و بررسی تکالیف فراگیران زبان خارجی و ارتباط دائم با آن‌ها و همین‌طور نظارت بر فرایند یادگیری و ارزیابی پیشرفت تحصیلی آن‌ها زمینه‌ی مناسب برای رشد و یادگیری زبان انگلیسی را برای فراگیران فراهم کنند.

در ارتباط با آنچه در بالا ذکر شد فراگیران زبان انگلیسی می‌توانند با عضویت یک ماه، سه ماه و شش ماه از تمامی خدمات آموزشی فوق‌الذکر بهره‌مند شوند. افزون بر این تمامی خدمات آموزشی در یک هفته نخست به‌عنوان هدیه آموزشی نیک پندار به‌صورت رایگان در اختیار فراگیران زبان انگلیسی قرار می‌گیرد. ‌امید تا در این نور گامی مثبت در جهت رشد فراگیری زبان انگلیسی در ایران فراهم شود.

شما می توانید برای پشتیبانی آموزشی از طریق یکی از روش های زیر با مربی آموزشی خود در ارتباط باشید: