نیک پندار به‌عنوان اولین مرکز تخصصی آموزش محتوا محور زبان انگلیسی در ایران سعی دارد گامی مؤثری در جهت ارتقا آموزش زبان انگلیسی در ایران بردارد.

برای توضیح بیشتر دوره‌های آموزش محتوا محور زبان انگلیسی که در بهترین دانشگاه ها و مراکز علمی جهان تولید شده اند باهدف آموزش یک محتوای ارزشمند و به‌صورت هم‌زمان آموزش زبان انگلیسی برای دانش‌پژوهان فراهم‌شده‌اند. در این مورد مخاطبان باشگاه می‌توانند پس از عضویت در باشگاه یکی از محتواهای آموزشی ردیف آموزش محتوا محور زبان انگلیسی را انتخاب بکنند، دراین‌ارتباط پس از تعیین سطح دانش‌پژوه بر مبنای سیلابس های از پیش تعیین‌شده، اعضای باشگاه می‌توانند با پشتیبانی آموزشی بیست و چهار ساعت در هفت روز هفته توسط مربیان آموزشی به امر یادگیری زبان انگلیسی بر مبنای چهار مهارت اصلی بپردازند. لازم به ذکر است که در مورد آموزش محتوا محور زبان انگلیسی تنها ویدیو معرفی دوره (مقدمه و یا درباره دوره) بر روی سایت قرار گرفته است. سایر محتوای دوره آموزشی به صورت اختصاصی برای اعضا باشگاه فراهم می شود. در این نور دانش‌پژوهان نه‌تنها محتوای آموزشی مربوط را خواهند آموخت بلکه به یادگیری زبان انگلیسی نیز خواهند پرداخت. در این مورد مربیان آموزشی از میان افرادی انتخاب‌شده‌اند که دانش تخصصی لازم در ارتباط با محتوای آموزشی موردعلاقه دانش‌پژوه را نیز داشته باشند. امید است از این طریق گام مؤثری در جهت رشد و توسعه‌ی آموزش محتوا محور زبان انگلیسی در ایران برداشته شود.

برای ثبت‌نام در دوره‌های آموزش محتوا محور زبان انگلیسی نخست باید در باشگاه زبان انگلیسی نیک پندار ثبت‌نام کنید. افزون بر این درصورتی‌که برای انتخاب دوره‌ی آموزش محتوا محور نیاز به مشاوره دارید می‌توانید پیش از انتخاب دوره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

با تشکر از توجه شما

تیم نیک پندار