نیک پندار به‌عنوان یکی از اولین مراکز آموزش محتوا محور زبان انگلیسی در ایران سعی دارد گام مؤثری در جهت ارتقا آموزش زبان انگلیسی در ایران بردارد.

برای توضیح بیشتر دوره‌های آموزش محتوا محور زبان انگلیسی باهدف آموزش یک محتوای ارزشمند و به‌صورت هم‌زمان آموزش زبان انگلیسی برای دانش‌پژوهان فراهم‌شده‌اند. در ابن مورد هر ترم تحصیلی شامل جلسه‌هایی نوددقیقه‌ای می‌شود که تعداد جلسات با توجه به محتوای آموزشی انتخابی توسط دانش‌پژوه، تعیین سطح دانش‌پژوه و سطح دشواری زبان انگلیسی محتوای انتخابی تعیین خواهد شد. در این جلسات که عمدتاً به‌صورت خصوصی برگزاری می‌شود، دانش‌پژوه می‌تواند یکی از محتواهای آموزشی ردیف آموزش محتوا محور زبان انگلیسی را انتخاب بکند، دراین‌ارتباط پس از تعیین سطح دانش‌پژوه بر مبنای سیلابس های از پیش تعیین‌شده، مدرسین نیک پندار که از بین بهترین مدرسین کشور انتخاب‌شده‌اند به امر آموزش زبان انگلیسی بر مبنای چهار مهارت اصلی برای دانش‌پژوهان خواهند پرداخت. در این نور دانش‌پژوهان تنها محتوای آموزشی مربوط را خواهند آموخت بلکه به یادگیری زبان انگلیسی نیز خواهند پرداخت. در این مورد مدرسین از میان افرادی انتخاب‌شده‌اند که دانش تخصصی لازم در ارتباط با محتوای آموزشی موردعلاقه دانش‌پژوه را نیز داشته باشند. امید است از این طریق گام مؤثری در جهت رشد و توسعه‌ی آموزش محتوا محور زبان انگلیسی در ایران برداشته شود.

برای ثبت‌نام در دوره‌های آموزش محتوا نخست باید دوره موردنظر خود را انتخاب کنید و هزینه مربوط را پرداخت نمایید سپس برای انتخاب زمان‌های کلاس‌های خود می‌توانید از طریق واتس اپ با مشاورین ما در ارتباط باشید. افزون بر این در صورت که در مورد انتخاب دوره‌ی آموزش محتوا محور نیاز به مشاور دارید می‌توانید پیش از انتخاب دوره با مشاورین ما از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

با تشکر از توجه شما
تیم نیک پندار